Bądź na bieżąco,

zapisz się na newsletter

nie teraz nie, dziękuję
Moje konto Moje konto

O sklepie

Szanowni Państwo!

 

           Sklep internetowy prowadzony jest przez Firmę Handlowo-Usługową Clean Service Tomasz Banasik. Firma powstała w 2002 r. i od początku specjalizowała się w zakresie zaopatrzenia firm w profesjonalne i domowe środki oraz urządzenia do utrzymania czystości. Firma Clean Service Tomasz Banasik jest przedstawicielem znanych na rynku europejskim producentów, takich jak: Ecolab, SCA Tork, Tana, Vileda, Dreiturm, Clinex, Turtle Wax, Dolphin oraz wielu innych.

Sprzedaż internetową prowadzimy od roku 2008 roku. Na początku była to sprzedaż poprzez serwis aukcyjny Allegro (gdzie dalej prowadzimy swą działalność). Chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i rosnącym zapotrzebowaniom rynku usług internetowych w 2011 roku otworzyliśmy sklep internetowy hurtowniaczystosci.pl . 

           Oferta sklepu hurtowniaczystosci.pl obejmuje szeroki zakres środków chemicznych, urządzeń i sprzętu do sprzątania, wyposażenia łazienek w dozowniki dla obiektów biurowych, hoteli, restauracji, stacji obsługi samochodów, jednostek służby zdrowia, zakładów przemysłowych i przetwórstwa spożywczego. Wszystkie proponowane przez nas preparaty spełniają; polskie i europejskie normy bezpieczeństwa, ulegają biodegradacji oraz posiadają wszystkie wymagane atesty i karty charakterystyki.

           Siedziba  naszego sklepu mieści się  w Gdańsku przy ul. Orzechowej 11, gdzie znajdują się pomieszczenia biurowe i magazynowe.

           Wszystkie  ceny produktów  są cenami brutto z podatkiem VAT.

 

Będzie nam niezmiernie miło, jeżeli dołączycie Państwo do grona naszych Klientów.