Bądź na bieżąco,

zapisz się na newsletter

nie teraz nie, dziękuję
Moje konto Moje konto

CLINEX LEATHER ZESTAW CLEANER & CONDITIONER Preparaty do mycia i pielęgnacji powierzchni skórzanych

55.50
Pojemność:
1 L
Dodaj do ulubionych

Na stanie: 3 Na wyczerpaniu

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Indeks/kod produktu: 40-103; 40-104

Waga: 2.5 kg

Producent: Clinex Expert +

Opis produktu CLINEX LEATHER ZESTAW CLEANER & CONDITIONER Preparaty do mycia i pielęgnacji powierzchni skórzanych

ZESTAW

LEATHER CLEANER
Preparat do czyszczenia powierzchni skórzanych 1L
Nr katalogowy: 40-103
+
LEATHER CONDITIONER
Skoncentrowany środek pielęgnujący oraz konserwujący do powierzchni skórzanych i skóropodobnych 1L
Nr katalogowy: 40-104

Właściwości:
Clinex Leather Cleaner
Preparat do czyszczenia powierzchni skórzanych. Bezpieczny dla powierzchni, skutecznie usuwa zabrudzenia z mikroszczelin, nie wysusza skóry. Przygotowuje powierzchnię do nałożenia preparatu pielęgnacyjnego.
Zastosowanie: Czyszczenie powierzchni skórzanych ze skóry naturalnej oraz ekoskóry. Nanieść preparat na miękką ściereczkę z mikrofibry i wycieraj do sucha. Po użyciu preparatu przetrzeć powierzchnię wilgotną ściereczką.

Clinex Leather Conditioner
Preparat pielęgnujący oraz konserwujący do powierzchni skórzanychi skóropodobnych. Zawiera olej z awokado, zapewniający skórze długotrwałą ochronę. Produkt przywraca elastyczność skóry oraz redukuje efekt starzenia, przedłuża jej żywotność, nawilża i regeneruje. Skóra zabezpieczona preparatem nie wysycha, nie blaknie, nie ściera się, ani nie pęka, odzyskuje naturalny połysk oraz miękkość.
Zastosowanie: Pielęgnacja i konserwacja powierzchni skórzanych i skóropodobnych. Środek dozować na szmatkę i wcierać w powierzchnię, aż preparat całkowicie się wchłonie. Należy rozprowadzić preparat równomiernie na całą powierzchnię.

Sposób użycia:
Produkt Leather Cleaner stosować, w zależności od stopnia zabrudzenia, jako roztwór 1:0-3; Przed zastosowaniem sprawdzić jego działanie na niewielkiej powierzchni.
Natomiast Clinex Leather Conditioner jest produktem gotowym do użycia.

Parametry techniczne produktu CLINEX LEATHER ZESTAW CLEANER & CONDITIONER Preparaty do mycia i pielęgnacji powierzchni skórzanych

ParametrWartość
Pojemność1 L

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Błąd?

:
:
:

Osoby, które kupiły produkt CLINEX LEATHER ZESTAW CLEANER & CONDITIONER Preparaty do mycia i pielęgnacji powierzchni skórzanych kupiły także

Produkty powiązane z produktem CLINEX LEATHER ZESTAW CLEANER & CONDITIONER Preparaty do mycia i pielęgnacji powierzchni skórzanych