Bądź na bieżąco,

zapisz się na newsletter

nie teraz nie, dziękuję
Moje konto Moje konto

SWISH FOOD SERVICE Preparat do mycia i dezynfekcji 1L

13.80
13.11
Pojemność:
1 L
Dodaj do ulubionych

Na stanie: 6 Mało

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Waga: 1.2 kg

Wymiar: 1,2

Producent: Swish

SWISH FOOD SERVICE Preparat do mycia i dezynfekcji 1L na stronie producenta

Opis produktu SWISH FOOD SERVICE Preparat do mycia i dezynfekcji 1L

Właściwości:
Preparat do mycia i dezynfekcji. Zabija bakterie występujące podczas procesu przygotowywania posiłków na masową skalę. Skutecznie usuwa tłuszcze oraz oleje. Produkt na bazie czwartorzędowych związków amonowych.

Zastosowanie:
W przemyśle spożywczym, tam gdzie występuje proces produkcji spożywczej, włącznie z chłodniami mięsnymi, magazynami żywności, w przetwórstwie rybnym, drobiowym, mleczarskim, placówkach służby zdrowia itp. Preparat przeznaczony do mycia ręcznego, maszynowego oraz pianowego.

Preparat Food Service jest doskonałym środkiem myjącym tłuste powierzchnie.

Sposób użycia:

Dezynfekcja:
Twarde powierzchnie, podłogi, ściany, wyposażenie stosowane w przetwórstwie spożywczym, blaty stołów, lady, wieszaki wystawowe na mięso, drób, w procesie pakowania warzyw i owoców, chłodnie mięsne w supermarketach, kuchnie lub inne strefy w procesie przetwórstwa spożywczego. Rozprowadzić roztwór na powierzchni  na okres minimum 10 min. Preparat nie wymaga spłukiwania, jednakże w przypadku mycia i dezynfekcji powierzchni lśniących w celu uniknięcia powstawania widocznych osadów, zaleca się  przed całkowitym odparowaniem preparatu, wytrzeć do sucha lub przemyć powierzchnię wodą pitną.
Środek przciw pleśni:
W procesie usuwania zapobiegania, pleśni, spryskać pozostawić do wyschnięcia, jednakże w celu osiągnięcia lepszego efektu wizualnego, wytrzeć do sucha lub przemyć zdezynfekowaną  powierzchnię  wodą pitną.
Odkażanie powierzchni mających kontakt z żywnością:
Rozprowadzić roztwór na całej powierzchni, pozostawić na 60 sek.
pozostawić do wyschnięcia, jednakże w celu osiągnięcia lepszego efektu wizualnego, wytrzeć do sucha lub przemyć zdezynfekowaną  powierzchnię wodą pitną. Przygotowywać świeży roztwór do każdego użycia.
Bakteriobójczość:
Na podstawie przeprowadzonych testów preparatu wykazał wysoką skuteczność bakteriobójczą przeciwko: bakteriom coli, pałeczkom salmonelli, gronkowcowi złocistemu, paciorkowcom i grzybom.

Parametry techniczne produktu SWISH FOOD SERVICE Preparat do mycia i dezynfekcji 1L

ParametrWartość
Pojemność1 L

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Błąd?

:
:
: