Bądź na bieżąco,

zapisz się na newsletter

nie teraz nie, dziękuję
Moje konto Moje konto

Jak urządzić łazienkę dla klienta

Niniejszy poradnik w skróconej formie przedstawia, jakie produkty i jakich firm należy wziąć pod uwagę, przy urządzaniu gabinetu lub toalety dla pracowników lub dla klientów.

 

Jakie urządzenia wybrać

Przy urządzaniu gabinetu czy łazienki, niezależnie od tego czy jest to łazienka jedynie dla pracowników czy też dla klientów, poza samym sprzętem sanitarnym, należy też zastanowić się, jakie rozwiązania ułatwiające korzystanie z niej zastosować. Czy rolki papieru toaletowego stojące na grzejniku będą odpowiednie? Czy nie lepiej wygląda elegancki dystrybutor do papieru toaletowego? Czy do wytarcia rąk lepiej stosować ręczniki papierowe, czy może bardziej odpowiednia będzie suszarka do rąk?

 

Dozowniki do mydła w płynie

Wśród dozowników do mydła w płynie, które Państwu oferujemy, znajdą Państwo głównie dozowniki takich firm jak Tork, Ecolab czy Kimberly Clark. Ceny dozowników wahają się od kilkudziesięciu złotych, za rozwiązania prostsze i mniejsze takie jak [TORK Dozownik mydła w płynie 500 ml. Biały], po droższe i naszym zdaniem ładniejsze jak [TORK Aluminiowy dozownik mydła w płynie 1L.]. Wśród oferowanych dozowników możemy znaleźć również dozowniki specjalnego przeznaczenia jak np. [ECOLAB Dermados Dozownik łokciowy] czy też [Dozownik do mydła w piance Kimberly Clark 1000ml].

Przy zakupie dozownika do mydła w płynie, poza wybraniem odpowiedniego dla siebie modelu, trzeba też pomyśleć o tym, czym taki dozownik będziemy wypełniać. Można postawić tutaj na cenę i wybrać np. [CleanPro Mydło w płynie 5L], ale można też wybrać jakiś z produktów renomowanych marek takich jak Kimberly Clark czy Ecolab. Na etapie urządzania pomieszczenia warto zastanowić się nad zestawem [MYDŁO W PIANCE KIMBERLY CLARK 1000ml #6340 + GRATIS DOZOWNIK], w którym oprócz zapasu mydła w piance otrzymujemy również dozownik.

 

Dozowniki do ręczników papierowych i papieru toaletowego

Zakup dozownika do ręczniczków papierowych to koszt około stu złotych. Podstawowym rozwiązaniem może być np. [TORK Dozownik mini do ręczników w składce ZZ i C Biały]. Bardziej profesjonalnym wyjściem będzie [AUTOMATYCZNY DOZOWNIK do ręczników w roli KIMBERLY CLARK]. Warto tu również sprawdzić, jakie ręczniki papierowe będą pasować do danego modelu i uwzględnić ich zakup w miesięcznym budżecie. Przy wyliczeniach można przyjąć, że dwa ręczniki papierowe wystarczą na jedno wytarcie rąk. Możliwe więc, że np. [TORK Aluminiowy dozownik ręczników wielopanelowych] okaże się w efekcie bardziej ekonomiczny od dystrybutora ręczników w rolce.

A może lepszym pomysłem okaże się zakup elektrycznej suszarki do rąk? Ręczniki papierowe w przypadku, gdy z umywalki korzysta duża liczba osób, generują sporą ilość odpadów. W takim przypadku [Suszarka do rąk 1800W Mistral, automat] może być prawdziwym strzałem w dziesiątkę.

Zakup dozownika do papieru toaletowego jak np. [TORK Dozownik papieru toaletowego w mini jumbo roli] to również wydatek w okolicach stu złotych. Tu również ważne jest, by sprawdzić, jaki rodzaj papieru toaletowego pasuje do wybranego modelu.

 

Rozwiązanie kompleksowe

Dla osób urządzających pomieszczenia sanitarne od zera, oferujemy interesujący finansowo produkt: [TORK zestaw higieniczny]. Znajdą Państwo tutaj trzy urządzenia: Dozownik ręczników papierowych, dozownik mydła w płynie i dozownik do papieru toaletowego. Wraz z urządzeniami w zestawie znajdują się środki czystości do pierwszego uzupełnienia każdego z urządzeń.